Про нас і про газ

ПП «Газавтосервіс», що спеціалізується з професійної установки та сервісному обслуговуванні газобалонного обладнання (ГБО), успішно працює більше 10 років.

Якість – це головна особливість представленої продукції; наші постачальники – бренди з світовим ім'ям: Lovato, Stag, Zenit, Tomasetto, ВRC, Agis, LPG TECH та інші.

Які переваги і недоліки в ГБО?

Останнім часом використання зрідженого газу стало популярнішим, що пояснюється в основному дешевизною газу в порівнянні з бензином. Проте в зрідженого газу як автомобільного палива є і інші переваги.  

Дуже важливе те, що це екологічно чистіше паливо, у вихлопі при роботі на газі міститься менше шкідливих речовин, (майже в два рази менше).

Газ має вище октанове число (порядку 100 і навіть вище залежно від складу). Відповідно, практично неможливі детонаційні пошкодження двигуна.

Зменшується знос циліндро-поршневої групи. По-перше при запуску холодного двигуна не утворюється плівки з бензину, що змиває мастило. У других, газ згорає повільніше і тиск в циліндрах наростає не так швидко - в результаті ударні навантаження на деталі двигуна менші.

Завдяки кращому змішуванню газу з повітрям, (в порівнянні з бензином) і тому, що газова суміш рівномірно розподіляється по циліндру - покращується ХХ двигуна, двигун працює м'якше і тихіше.

Газ не розріджує моторне масло, тому масло можна міняти рідше, ніж при експлуатації на бензині. Практично не утворюється нагару. Газ в порівнянні з бензином значно чистіший, тому в карбюратор не потрапляє бруд.

В порівнянні з бензином, в газу є один недолік: більша теплота згорання. Тому при роботі на газі потужність двигуна менша приблизно на 5 %. 

Інколи радять поставити декілька раніше запалення. Проте, це спірне питання. По-перше, це доцільно робити лише на автомобілях, що працюють на високооктановому бензині (95 і вище), - з тим, аби не доводилося ставити запалення пізніше кожного разу, коли треба їхати на бензині. По-друге, існує думка (в результаті проведених досліджень), що на високих обертах при роботі на газі навпаки запалення має бути декілька пізнішим, ніж для бензину. Тому краще зберегти регулювання, що рекомендуються для бензину.

Ще один недолік - місце в багажнику займає.

ЧОМУ САМЕ В НАС?

  • Досвід роботи – понад 10 років;
  • Безумовна гарантія* – 3 роки або 200 000 км, що підтверджується наявністю гарантійної книжки;
  • Професійне встановлення ГБО на будь-який автомобіль з бензиновим двигуном;
  • Професійний підбір та встановлення газобалонного обладнання найвідоміших виробників саме для Вашого автомобіля;
  • Повний пакет ліцензійних програм для спеціалізованого устаткування, що є гарантом правильної роботи двигуна та економії пального;
  • Постійна наявність товару;
  • Участь в семінарах та тренінгах персоналу ПП «Газавтосервіс» формують професіоналів, які гарантують Вам високоякісне встановлення та налаштування ГБО;
  • ПП«Газавтосервіс» виконує повну комп'ютерну діагностику газобалонного обладнання, встановлення, налагодження та регулювання установок ГБО на транспортних засобах.

ми в соцмережах

       

ПП "ГАЗАВТОСЕРВІС"

м.Луцьк, пров.Дорожній, 4а 

тел.: 8 (0332) 788-799, 

факс: 8 (0332) 783-770 

моб.: 8 (067) 361-84-00, 8 (050) 638-40-96


© 2008-2015.